• Essence Colour It! Metallic Eyeliner 01 , 3 ml
  • Essence Colour It! Metallic Eyeliner 01, 3 ml
  • Essence Colour It! Metallic Eyeliner 01, 3 ml
  • Essence Colour It! Metallic Eyeliner 01, 3 ml
  • Essence Colour It! Metallic Eyeliner 01, 3 ml
  • Essence Colour It! Metallic Eyeliner 01, 3 ml
  • Essence Colour It! Metallic Eyeliner 01, 3 ml
  • Essence Colour It! Metallic Eyeliner 01, 3 ml
  • Essence Colour It! Metallic Eyeliner 01, 3 ml
  • Essence Colour It! Metallic Eyeliner 01, 3 ml
  • Essence Colour It! Metallic Eyeliner 01, 3 ml
  • Essence Colour It! Metallic Eyeliner 01, 3 ml
  • Essence Colour It! Metallic Eyeliner 01, 3 ml
-9%

Essence Colour It! Metallic Eyeliner 01, 3 ml

SKU-koodiES4059729541710
Voimakas pigmentti
Normaalihinta €3,90 130,0 € / 100ml
Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,29
Säästät: -€0,39
130,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Essence Colour It! Metallic Eyeliner 01 , 3 ml
Essence Colour It! Metallic Eyeliner 01, 3 ml
Normaalihinta €3,90 130,0 € / 100ml
Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,29
Säästät: -€0,39
130,0 € / 100ml

 

 
Essencen COLOUR it! 03 Royal Blue -nestemäisellä silmänrajauskynällä, jonka upea metallinen pronssisävy tekee vaikutuksen, tarvitset vain yhden vedon täydellisen rajauksen luomiseen. Sen erittäin pigmenttinen koostumus tarjoaa lumoavan lopputuloksen ja erinomaisen peittävyyden. Harjan erittäin tarkan kärjen ansiosta levittäminen on erittäin helppoa. Sen avulla voit piirtää siistejä ja tarkkoja viivoja yhdellä vedolla, jolloin lopputulos on täydellinen ja kestävä.

Käyttöohjeet

Ravista silmärajauskynää hyvin ennen käyttöä, jotta koostumus aktivoituu. Ota sitten applikaattori pakkauksesta ja levitä koostumusta suoraan silmäluomelle piirtämällä niin rohkea tai hienovarainen viiva kuin haluat.

Ainesosat

AINESOSAT: AQUA (VESI), MICA, ALCOHOL DENAT., AKRYLAATTIKOPOLYMEERI, BUTYLEENIGLYKOLI, AKRYLAATTI/ETYYLIHEKSYYLIAKRYLAATTIKOPOLYMEERI, TOKOFEROLI, MAGNESIUM-ALUMIINI-SILIKAATTI, KSANTAANIKUMI, ETYYLIHEKSYYLIGLYSEROLI, KAPRYLYYLIGLYKOLI, GALAKTOARABINAANI, FENOKSYETANOLI, NATRIUMDEHYDROASETAATTI, CI 77491 (RAUTAOKSIDIT), CI 77499 (RAUTAOKSIDIT).