• Espadiet Slank Water Mango 250Ml.
-26%

Espadiet Slank Water Mango 250 ml.

SKU-koodiES8436021827340
Espadiet Slank Water Mango 250 ml on virkistävä ja herkullinen juoma, joka auttaa sinua laihtumaan. Se on valmistettu mangosta, joka on kuitua ja antioksidantteja runsaasti sisältävä hedelmä, mikä auttaa parantamaan ruoansulatusta ja kiihdyttämään aineenvaihduntaa. Lisäksi tämä juoma ei sisällä lisättyä sokeria, mikä tekee siitä terveellisen valinnan ruokavalioosi. Nauti sen trooppisesta mausta samalla kun pidät huolta vartalostasi.
Normaalihinta €17,00 6,8 € / 100ml
Alennushinta €17,00 Normaalihinta €22,93
Säästät: -€5,93
6,8 € / 100ml
Espadiet Slank Water Mango 250Ml.
Espadiet Slank Water Mango 250 ml.
Normaalihinta €17,00 6,8 € / 100ml
Alennushinta €17,00 Normaalihinta €22,93
Säästät: -€5,93
6,8 € / 100ml

 

 
Espadiet Slank Water Mango 250 ml on tuote, joka on suunniteltu auttamaan painonpudotuksessa. Tämä juoma sisältää mangoa, joka tunnetaan antioksidanttisista ominaisuuksistaan ja kyvystään kiihdyttää aineenvaihduntaa. Lisäksi se on rikastettu luonnollisilla ainesosilla, jotka auttavat hillitsemään ruokahalua ja edistävät rasvanpolttoa. Tätä tuotetta suositellaan käytettäväksi osana tasapainoista ruokavaliota ja terveellistä elämäntapaa, jotta laihtumistulokset olisivat parhaat mahdolliset.