• Espadiet Slank Water Classic 500Ml.
-15%

Espadiet Slank Water Classic 500 ml.

SKU-koodiES8436021827432
Espadiet Slank Water Classic 500 ml on tuote, joka on suunniteltu auttamaan painonpudotuksessa. Kyseessä on vesi, jolla on erityisiä ominaisuuksia, jotka auttavat kiihdyttämään aineenvaihduntaa ja poistamaan myrkkyjä kehosta. Lisäksi se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat hillitsemään ruokahalua ja ylläpitämään kylläisyyden tunnetta pidempään. Se on ihanteellinen valinta tasapainoisen ruokavalion ja terveellisen elämäntavan täydentämiseksi.
Normaalihinta €19,80 3,96 € / 100ml
Alennushinta €19,80 Normaalihinta €23,36
Säästät: -€3,56
3,96 € / 100ml
Espadiet Slank Water Classic 500Ml.
Espadiet Slank Water Classic 500 ml.
Normaalihinta €19,80 3,96 € / 100ml
Alennushinta €19,80 Normaalihinta €23,36
Säästät: -€3,56
3,96 € / 100ml

 

 
Espadiet Slank Water Classic 500 ml on tuote, joka on suunniteltu auttamaan painonpudotuksessa. Sitä käytetään täydennyksenä painonhallintaan tähtäävissä ruokavalioissa, ja se on valmistettu luonnollisista ainesosista, jotka edistävät nesteiden ja myrkkyjen poistumista kehosta. Tämä tuote voi auttaa vähentämään nesteen kertymistä, parantamaan ruoansulatusta ja lisäämään kylläisyyden tunnetta. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja yhdistää tuotteen käyttö tasapainoiseen ruokavalioon ja säännölliseen liikuntaan parhaiden tulosten saavuttamiseksi.