• Esential Aroms Libi Oil Intim 50Ml. Esential Woman
-15%

Esential Aroms Libi Oil Intim 50 ml. Esential Woman

SKU-koodiES8413568017472
LIBI OIL INTIM 50 ml on erityisesti naisille suunniteltu kosmetiikkatuote. Se on eteerinen öljy, joka kosteuttaa ja hoitaa intiimialuetta. Sen ainutlaatuinen koostumus auttaa ylläpitämään intiimialueen luonnollista tasapainoa ja tarjoaa raikkauden ja hyvinvoinnin tunteen. Se sopii erinomaisesti päivittäiseen käyttöön, ja sen koostumus sisältää korkealaatuisia ainesosia, jotka takaavat parhaan mahdollisen mukavuuden ja hoidon.
Normaalihinta €20,00 40,0 € / 100ml
Alennushinta €20,00 Normaalihinta €23,51
Säästät: -€3,51
40,0 € / 100ml
Esential Aroms Libi Oil Intim 50Ml. Esential Woman
Esential Aroms Libi Oil Intim 50 ml. Esential Woman
Normaalihinta €20,00 40,0 € / 100ml
Alennushinta €20,00 Normaalihinta €23,51
Säästät: -€3,51
40,0 € / 100ml

 

 
LIBI OIL INTIM 50 ml on erityisesti naisille suunniteltu kosmetiikkatuote. Se on eteerinen öljy, jota käytetään naisten intiimialueen hoitoon. Tuotteen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat ylläpitämään emättimen bakteeriflooran tasapainoa, ehkäisemään infektioita ja antamaan raikkauden ja hyvinvoinnin tunteen. Sen lempeä ja hellävarainen koostumus tekee siitä sopivan päivittäiseen käyttöön. LIBI OIL INTIM 50 ml on ihanteellinen naisille, jotka haluavat ylläpitää optimaalista intiimihygieniaa ja huolehtia emättimen terveydestä.