• Eros Power Line Bodylube 50Ml
-27%

Eros Power Line Bodylube 50 ml

SKU-koodiER4035223182208
Eros-kokemus on yksinkertaisesti täydellinen. Saksalainen valmistus ja vuosien kokemus takaavat erittäin korkeatasoisen lopputuloksen. Erittäin tehokas ja pitkäkestoinen vesipohjainen liukuvoide – riittää, kun levität vain vähän intiimialueille tai seksileluun, ja tulos on erinomainen. Ominaisuudet: Vesipohjainen Erittäin pitkäkestoinen Dermatologisesti testattu. Sopii käytettäväksi kondomien kanssa. Maku on neutraali. Väritön ja hajuton. Ei sisällä öljyjä eikä hajusteita. 50 ml:n pakkaus
Normaalihinta €2,80 5,6 € / 100ml
Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,85
Säästät: -€1,05
5,6 € / 100ml
Eros Power Line Bodylube 50Ml
Eros Power Line Bodylube 50 ml
Normaalihinta €2,80 5,6 € / 100ml
Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,85
Säästät: -€1,05
5,6 € / 100ml

 

 
Eros-kokemus on yksinkertaisesti täydellinen: saksalainen valmistus ja vuosien kokemus takaavat erittäin korkeatasoisen lopputuloksen. Erittäin tehokas ja pitkäkestoinen vesipohjainen liukuvoide – riittää, kun levität vain hieman intiimialueille tai seksileluun, ja tulos on erinomainen. Ominaisuudet: Vesipohjainen Erittäin pitkäkestoinen Dermatologisesti testattu. Sopii käytettäväksi kondomien kanssa. Maku on neutraali. Väritön ja hajuton. Ei sisällä öljyjä eikä hajusteita. 50 ml:n pakkaus