• Erlingen Fitoaroma 558 55Ml.
-9%

Erlingen Fitoaroma 558 55 ml.

SKU-koodiER8436538162866
Ergonatin Fitoaroma 558 yhdistää valikoituja aromaattisten kasvien uutteita, jotta voit nauttia aromaterapian aistillisesta kokemuksesta.
Normaalihinta €19,10 34,73 € / 100ml
Alennushinta €19,10 Normaalihinta €20,93
Säästät: -€1,83
34,73 € / 100ml
Loppuunmyyty
Erlingen Fitoaroma 558 55Ml.
Erlingen Fitoaroma 558 55 ml.
Normaalihinta €19,10 34,73 € / 100ml
Alennushinta €19,10 Normaalihinta €20,93
Säästät: -€1,83
34,73 € / 100ml

 

 
Erlingen Fitoaroma 558 55 ml on aromaterapiatuote, jota käytetään erilaisiin terapeuttisiin tarkoituksiin. Se sisältää sekoitusta luonnollisia eteerisiä öljyjä, joita käytetään rentoutumisen edistämiseen, stressin lievittämiseen, mielialan parantamiseen ja yleisen hyvinvoinnin edistämiseen. Tätä tuotetta voidaan käyttää suoraan hengitettynä, paikallisesti levitettynä tai ilmaan levitettynä. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen käyttöä, erityisesti jos sinulla on jokin sairaus tai olet raskaana.