• Erborian Double Mousse 145Ml
-20%

Erborian Double Mousse 145 ml

SKU-koodiER8809255783896
Puhdistava vaahto, joka poistaa epäpuhtaudet ja meikin jättäen ihon raikkaaksi ja pehmeäksi.
Normaalihinta €22,30 15,38 € / 100ml
Alennushinta €22,30 Normaalihinta €28,00
Säästät: -€5,70
15,38 € / 100ml
Loppuunmyyty
Erborian Double Mousse 145Ml
Erborian Double Mousse 145 ml
Normaalihinta €22,30 15,38 € / 100ml
Alennushinta €22,30 Normaalihinta €28,00
Säästät: -€5,70
15,38 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
3 tuote(et)
€0,00

 

 
Erborian Double Mousse on kaksitoiminen puhdistusmousse, jossa yhdistyvät pehmeä koostumus ja syväpuhdistus. Ainutlaatuisen koostumuksensa ansiosta se poistaa tehokkaasti epäpuhtaudet, ylimääräisen talin ja meikin, jättäen ihon puhtaaksi, raikkaaksi ja pehmeäksi. Kaikille ihotyypeille sopiva vaahto tarjoaa aistillisen puhdistuskokemuksen, joka jättää ihon säteileväksi ja valmiiksi ottamaan vastaan suosikkikasvohoitotuotteidesi hyödyt.

Käyttöohjeet

1. Ravista pakkausta ennen käyttöä. 2. Levitä pieni määrä vaahtoa kostealle iholle. 3. Hiero kevyesti pyöreillä liikkeillä. 4. Huuhtele lämpimällä vedellä ja kuivaa ihoa kevyesti taputtelemalla.