• Erbenobili Otivin Compost Otitis 15Ml
-36%

Erbenobili Otivin Compost Otitis 15 ml

SKU-koodiER8033831001504
Ravintolisä, joka lievittää korvatulehduksen oireita ja edistää korvan terveyttä.
Normaalihinta €17,00 113,33 € / 100ml
Alennushinta €17,00 Normaalihinta €26,57
Säästät: -€9,57
113,33 € / 100ml
Loppuunmyyty
Erbenobili Otivin Compost Otitis 15Ml
Erbenobili Otivin Compost Otitis 15 ml
Normaalihinta €17,00 113,33 € / 100ml
Alennushinta €17,00 Normaalihinta €26,57
Säästät: -€9,57
113,33 € / 100ml

 

 
Erbenobilin Otitis Otivin -valmiste on luonnollinen tuote, joka on tarkoitettu korvatulehduksen aiheuttamien korvaoireiden hoitoon ja lievittämiseen. Se sisältää ainesosia, kuten propolis-uutetta ja kamomillaa, jotka tunnetaan rauhoittavista ja tulehdusta hillitsevistä ominaisuuksistaan. Se voi auttaa lievittämään ulkokorvan vaivoja.

Koostumus

Ainesosat: Propolisuute (Propolís spp.), kamomillauute (Chamomilla recutita), kehäkukkauute (Calendula officinalis), makeamanteliöljy (Prunus amygdalus dulcis), mäkikuismaöljy (Hypericum perforat

Käyttöohje

Levitä 2–3 tippaa vaurioituneeseen korvaan 2–3 kertaa päivässä tai terveydenhuollon ammattilaisen ohjeiden mukaisesti. Älä käytä, jos tärykalvo on puhkaistunut.