• Erbenobili Oligoceleste Mn/Co 50Ml
-36%

Erbenobili Oligoceleste Mn/Co 50 ml

SKU-koodiER8033831001306
Mangaani- ja kobolttihivenaineet.
Normaalihinta €14,20 28,4 € / 100ml
Alennushinta €14,20 Normaalihinta €22,14
Säästät: -€7,94
28,4 € / 100ml
Erbenobili Oligoceleste Mn/Co 50Ml
Erbenobili Oligoceleste Mn/Co 50 ml
Normaalihinta €14,20 28,4 € / 100ml
Alennushinta €14,20 Normaalihinta €22,14
Säästät: -€7,94
28,4 € / 100ml

 

 
Erbenobilin Oligoelemento Oligoceleste Mn/Co on mangaanin (Mn) ja koboltin (Co) lähde; nämä ovat elimistön monille toiminnoille välttämättömiä mineraaleja. Nämä hivenaineet voivat olla hyödyllisiä aineenvaihdunnalle ja yleiselle terveydelle.

Koostumus

Ainesosat: Vesi, mangaaniglukonaatti (Mn), kobolttiglukonaatti (Co), kaliumsorbaatti, natriumbentsoaatti.

Käyttöohje

Ota 25 tippaa (1,25 ml) 2 kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa.