• Erbenobili Oligoceleste Co 50Ml
-30%

Erbenobili Oligoceleste Co 50 ml

SKU-koodiER8033831001207
Koboltin hivenaine.
Normaalihinta €15,50 31,0 € / 100ml
Alennushinta €15,50 Normaalihinta €22,14
Säästät: -€6,64
31,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Erbenobili Oligoceleste Co 50Ml
Erbenobili Oligoceleste Co 50 ml
Normaalihinta €15,50 31,0 € / 100ml
Alennushinta €15,50 Normaalihinta €22,14
Säästät: -€6,64
31,0 € / 100ml

 

 
Erbenobili Oligoceleste Co on nestemäinen tuote, joka sisältää kobolttia (Co) hivenaineena. Koboltti on välttämätön mineraali, jolla on merkitystä punasolujen tuotannossa ja energia-aineenvaihdunnassa. Tämä tuote voi olla hyödyllinen ylläpitämään sopivaa kobolttipitoisuutta elimistössä.

Koostumus

Puhdistettu vesi, kobolttiglukonaatti. Gluteeniton ja alkoholiton.

Käyttöohje

Ota 2,5 ml päivässä, mieluiten aamulla. Voidaan ottaa sellaisenaan tai laimennettuna veteen. Älä ylitä suositeltua annosta. Jos sinulla on krooninen sairaus tai olet raskaana, ota yhteyttä terveydenhuollon ammattilaiseen ennen käyttöä.