• Erbenobili Cefavin Olosvita Cephalea 50Ml
-32%

Erbenobili Cefavin Olosvita Cefálea 50 ml

SKU-koodiER8033831000781
Olosvita on tarkoitettu erityisesti jännityspäänsäryn lievittämiseen.
Normaalihinta €20,21 40,42 € / 100ml
Alennushinta €20,21 Normaalihinta €29,71
Säästät: -€9,50
40,42 € / 100ml
Erbenobili Cefavin Olosvita Cephalea 50Ml
Erbenobili Cefavin Olosvita Cefálea 50 ml
Normaalihinta €20,21 40,42 € / 100ml
Alennushinta €20,21 Normaalihinta €29,71
Säästät: -€9,50
40,42 € / 100ml

 

 
Erbenobilin Cefalea Cefavin -hivenainevalmiste on sinkin lähde; sinkki on hermoston ja aivojen toiminnalle välttämätön mineraali. Se voi auttaa vähentämään päänsärky- ja migreenikohtauksia sekä edistää hermoston yleistä hyvinvointia.

Koostumus

Ainesosat: Vesi, sinkkiglukonaatti, kaliumsorbataatti, natriumbentsoaatti.

Käyttöohje

Ota 40 tippaa (2 ml) 2 kertaa päivässä, laimennettuna veteen tai mehuun, mieluiten ennen ateriaa.