• Erbenobili Argenvin Compost Contracture 10Ml
-32%

Erbenobili Argenvin Compost Contractura 10 ml

SKU-koodiER8033831000026
Ravintolisä lihasjännitysten ja kehon vaivojen lievittämiseen.
Normaalihinta €27,80 278,0 € / 100ml
Alennushinta €27,80 Normaalihinta €40,71
Säästät: -€12,91
278,0 € / 100ml
Erbenobili Argenvin Compost Contracture 10Ml
Erbenobili Argenvin Compost Contractura 10 ml
Normaalihinta €27,80 278,0 € / 100ml
Alennushinta €27,80 Normaalihinta €40,71
Säästät: -€12,91
278,0 € / 100ml

 

 
Erbenobilin Compost Contractura Argenvin on luonnollinen valmiste, joka on kehitetty lievittämään lihasjännityksiä ja kehon vaivoja. Sen kasviuutteiden yhdistelmä voi auttaa rentouttamaan lihaksia ja parantamaan verenkiertoa kyseisillä alueilla. Lisäksi sitä voidaan käyttää ulkoisesti jännittyneiden alueiden hierontaan.

Koostumus

Ainesosat: valkopihlajan (Crataegus oxyacantha) uute, paju (Salix alba) -uute, orthosifoni-uute (Orthosiphon stamineus), rusko-uute (Ruscus aculeatus), arnika-uute (Arnica montana), hevoskastanja-uute (Aesculus hippocastanum), passiflora-uute (Passiflora incarnata), harpagofytti-uute (Harpagophytum procumbens), kehäkukka-uute (Calendula officinalis), alkoholi, vesi.

Käyttöohjeet

Ota 20 tippaa (1 ml) 2 kertaa päivässä, laimennettuna veteen tai mehuun, mieluiten ennen ateriaa. Valmistetta voidaan käyttää myös ulkoisesti hieromalla sitä kevyesti vaurioituneille alueille.