• Equisalud Pranalife 1, 50Ml.
-39%

Equisalud Pranalife 1, 50 ml.

SKU-koodiEQ8436003020707
Equisalud Pranalife 1 on 50 ml:n nestemäinen ravintolisä. Tuote on suunniteltu tarjoamaan ravitsemuksellista tukea ja edistämään kehon tasapainoa. Tuotteen ainesosista tai tarkkoista hyödyistä ei kuitenkaan anneta yksityiskohtaista tietoa.
Normaalihinta €24,70 49,4 € / 100ml
Alennushinta €24,70 Normaalihinta €40,74
Säästät: -€16,04
49,4 € / 100ml
Equisalud Pranalife 1, 50Ml.
Equisalud Pranalife 1, 50 ml.
Normaalihinta €24,70 49,4 € / 100ml
Alennushinta €24,70 Normaalihinta €40,74
Säästät: -€16,04
49,4 € / 100ml

 

 
Equisalud Pranalife 1 on 50 ml:n nestemäinen ravintolisä. Tämä tuote on kehitetty parantamaan yleistä terveyttä ja hyvinvointia. Se sisältää luonnollisten ainesosien yhdistelmän, joka auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää, parantamaan ruoansulatusta ja edistämään elinvoimaa. Pranalife 1:tä käytetään lisäämään energiaa, vähentämään stressiä sekä parantamaan fyysistä ja henkistä kestävyyttä. Se on ihanteellinen tuote niille, jotka haluavat lisävauhtia päivittäiseen terveyteensä ja hyvinvointiinsa.

Käyttöohjeet

Equisalud Pranalife 1, 50 ml:n käyttöohje on ottaa 1 ml (noin 25 tippaa) laimennettuna veteen tai mehuun 3 kertaa päivässä. Tuotetta suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.

Ainesosat

Equisalud Pranalife 1:n pääasiallinen vaikuttava aine on tuntematon.