• Equisalud Holoextract Zostrin 31Ml.
-27%

Equisalud Holoextract Zostrin 31 ml.

SKU-koodiEQ8436003027577
Equisalud Holoextract Zostrin on 31 ml:n nestemäinen ravintolisä. Tämä tuote on tarkoitettu tukemaan kehon yleistä hyvinvointia. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka voivat auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää ja edistämään yleistä terveyttä. Tuotteesta ei kuitenkaan ole saatavilla riittävästi tietoa, jotta siitä voitaisiin antaa tarkempi kuvaus.
Normaalihinta €16,30 52,58 € / 100ml
Alennushinta €16,30 Normaalihinta €22,39
Säästät: -€6,09
52,58 € / 100ml
Equisalud Holoextract Zostrin 31Ml.
Equisalud Holoextract Zostrin 31 ml.
Normaalihinta €16,30 52,58 € / 100ml
Alennushinta €16,30 Normaalihinta €22,39
Säästät: -€6,09
52,58 € / 100ml

 

 
Equisalud Holoextract Zostrin 31 ml on ravintolisä, jota käytetään vyöruusun hoitoon. Se sisältää luonnollisten ainesosien yhdistelmän, joka auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää ja lievittämään tähän sairauteen liittyviä oireita, kuten kipua ja ihottumaa. Tätä tuotetta suositellaan käytettäväksi terveydenhuollon ammattilaisen valvonnassa ja asianmukaisten käyttöohjeiden mukaisesti.

Koostumus


Oliivi (187,5 mg), oregano (112,5 mg), oreganon eteerinen öljy (4,5 mikrogrammaa), laimennusaineet (absoluuttinen alkoholi, vesi)

Käyttöohje

Equisalud Holoextract Zostrin 31 ml:n käyttöohje on ottaa 1 ml laimennettuna veteen kolme kertaa päivässä ennen ateriaa. Tuotetta suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.