• Equisalud Holoextract Echinacea 50Ml.
-40%

Equisalud Holoextract Echinacea 50 ml.

SKU-koodiEQ8436003027539
Equisalud Holoextract Echinacea 50 ml on ravintolisä, joka sisältää echinacea-uutetta. Echinacea tunnetaan immuunijärjestelmää säätelevistä ominaisuuksistaan ja se voi auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää. Tämä tuote on saatavana 50 ml:n pakkauksessa, ja sitä voidaan käyttää terveyden ylläpitämisen tukena.
Normaalihinta €15,10 30,2 € / 100ml
Alennushinta €15,10 Normaalihinta €24,97
Säästät: -€9,87
30,2 € / 100ml
Equisalud Holoextract Echinacea 50Ml.
Equisalud Holoextract Echinacea 50 ml.
Normaalihinta €15,10 30,2 € / 100ml
Alennushinta €15,10 Normaalihinta €24,97
Säästät: -€9,87
30,2 € / 100ml

 

 
Equisalud Holoextract Echinacea on ravintolisä, joka sisältää echinacea-uutetta. Echinacea on kasvi, joka tunnetaan immuunijärjestelmää vahvistavista ominaisuuksistaan. Tätä tuotetta käytetään kehon puolustuskyvyn vahvistamiseen sekä vilustumisen, flunssan ja muiden infektioiden ehkäisyyn tai hoitoon. 50 ml:n nestemäinen pakkausmuoto helpottaa annostelua ja imeytymistä.

Käyttöohjeet

Equisalud Holoextract Echinacea 50 ml -valmisteen käyttöohje on ottaa 1–2 ml laimennettuna veteen kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa. Suosittelemme ravistamaan hyvin ennen käyttöä. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.

Ainesosat

Equisalud Holoextract Echinacea 50 ml:n tärkein vaikuttava aine on echinacea.