• Equisalud Emotionlife Vocation 50Ml.
-32%

Equisalud Emotionlife Vocation 50 ml.

SKU-koodiEQ8436003020264
Equisalud Emotionlife Vocation 50 ml on ravintolisä, joka auttaa edistämään henkistä tasapainoa ja motivaatiota arjessa. Se sisältää yhdistelmän luonnollisia ainesosia, jotka edistävät henkistä hyvinvointia, kuten valeriaanaa, passifloraa ja sitruunamelissaa. Tämä tuote voi olla hyödyllinen niille, jotka haluavat parantaa mielialaa ja löytää enemmän tyydytystä elämästään.
Normaalihinta €26,35 52,7 € / 100ml
Alennushinta €26,35 Normaalihinta €38,81
Säästät: -€12,46
52,7 € / 100ml
Equisalud Emotionlife Vocation 50Ml.
Equisalud Emotionlife Vocation 50 ml.
Normaalihinta €26,35 52,7 € / 100ml
Alennushinta €26,35 Normaalihinta €38,81
Säästät: -€12,46
52,7 € / 100ml

 

 
Equisalud Emotionlife Vocation on 50 ml:n nestemäinen ravintolisä. Tämä tuote on suunniteltu auttamaan parantamaan mielentilaa ja edistämään hyvinvointia. Se sisältää yhdistelmän luonnollisia ainesosia, jotka voivat auttaa tasapainottamaan tunteita ja edistämään positiivista asennetta. Tuotetta suositellaan käytettäväksi valmistajan ohjeiden mukaisesti ja osana tasapainoista ruokavaliota.

Koostumus

Valerian (Valeriana officinalis L.), 2 119,7 mg; astragalus (Astragalus membranaceus Moench), 1 122,2 mg; malva (Althaea officinalis L.), 997,5 mg; verbena (Verbena officinalis L.), 872,8 mg; pau d’arco (Tabebuia avellanedae (Lorentz) Speg.), 623,4 mg; mäkikuisma (Hypericum perforatum L.), 498,8 mg; appelsiinikukka (Citrus aurantium L.), 311,7 mg; laventelin eteerinen öljy (Lavandula angustifolia Mill.), 29,9 µl; teepuun eteerinen öljy (Melaleuca alternifolia (Maiden et Betch) Cheel), 22,4 µl; katajan eteerinen öljy (Juniperus communis L.), 22,4 µl.
Laimennusaineet: absoluuttinen alkoholi, glyseriini ja puhdistettu vesi.

Käyttöohje

Equisalud Emotionlife Vocation 50 ml:n käyttöohje on ottaa 1 ml (noin 25 tippaa) veteen laimennettuna kolme kertaa päivässä. Suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä.