• Energy Feelings Pea Protein 1Kg. Eco Vegan Sg
  • Energy Feelings Herneproteiini 1 kg. Eco Vegan Sg
-17%

Energy Feelings Herneproteiini 1 kg. Eco Vegan Sg

SKU-koodiEN8436565920286
Energy Feelings -herneproteiini 1 kg on vegaaninen ja luomutuote, joka tarjoaa korkealaatuista proteiinia. Se on valmistettu herneistä ja on erinomainen valinta täydentämään kasvissyöjä- tai vegaaniruokavaliota. Tämä proteiinijauhe on helposti sulavaa, ja sitä voidaan käyttää proteiinin saannin lisäämiseen proteiinijuomissa, smoothieissa tai ruoanlaittoon.
Normaalihinta €23,58 2,36 € / 100gr
Alennushinta €23,58 Normaalihinta €28,40
Säästät: -€4,82
2,36 € / 100gr
Energy Feelings Pea Protein 1Kg. Eco Vegan Sg
Energy Feelings Herneproteiini 1 kg. Eco Vegan Sg
Normaalihinta €23,58 2,36 € / 100gr
Alennushinta €23,58 Normaalihinta €28,40
Säästät: -€4,82
2,36 € / 100gr

 

 
Energy Feelings Herneproteiini 1 kg on vegaaninen ja luomutuote, joka sisältää herneproteiinia. Tämä proteiini on erinomainen ravintoaineiden lähde, ja sitä käytetään pääasiassa ravintolisänä proteiinin saannin lisäämiseksi vegaanista tai kasvisruokavaliota noudattaville tai lihasmassaa kasvattaa haluaville. Sitä voivat käyttää myös urheilijat osana harjoitteluohjelmaansa. Herneproteiini on helposti sulavaa eikä sisällä gluteenia tai laktoosia, minkä vuoksi se sopii ruoka-aineyliherkkyydestä kärsiville.

Ainesosat

Herneproteiiniuute (Pisum sativum).