• Elidyn Mimulus 20Ml.
-18%

Elidyn Mimulus 20 ml.

SKU-koodiEL8436031730104
Elidyn Mimulus 20 ml on ravintolisä, jota käytetään terveyden ja hyvinvoinnin edistämiseen. Se sisältää Mimulus-uutetta, joka on kasvi, joka tunnetaan hermo- ja tunnejärjestelmälle hyödyllisistä ominaisuuksistaan. Tämä tuote voi auttaa vähentämään stressiä ja ahdistusta ja edistää siten rauhallisuutta ja henkistä tasapainoa.
Normaalihinta €15,60 78,0 € / 100ml
Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,36
78,0 € / 100ml
Elidyn Mimulus 20Ml.
Elidyn Mimulus 20 ml.
Normaalihinta €15,60 78,0 € / 100ml
Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,36
78,0 € / 100ml

 

 
Elidyn Mimulus 20 ml on ravintolisä, jota käytetään yleisen terveyden ja hyvinvoinnin edistämiseen. Se sisältää Mimulus-uutetta, joka on lääketieteellisistä ominaisuuksistaan tunnettu kasvi. Tätä tuotetta käytetään stressin ja ahdistuksen lievittämiseen, mielialan parantamiseen sekä rentoutumisen edistämiseen. Se on luonnollinen vaihtoehto niille, jotka kaipaavat henkistä ja emotionaalista tukea.

Ainesosat

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.