• Elidyn Cerato 20Ml.
-18%

Elidyn Cerato 20 ml.

SKU-koodiEL8436031730036
Elidyn Cerato 20 ml on ravintolisä, jota käytetään terveyden ja hyvinvoinnin parantamiseen. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat vahvistamaan immuunijärjestelmää ja ylläpitämään asianmukaista ravitsemuksellista tasapainoa. Tämä tuote sopii erinomaisesti niille, jotka haluavat täydentää ruokavaliotaan terveellisen elämän kannalta välttämättömillä ravintoaineilla.
Normaalihinta €15,60 78,0 € / 100ml
Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,36
78,0 € / 100ml
Elidyn Cerato 20Ml.
Elidyn Cerato 20 ml.
Normaalihinta €15,60 78,0 € / 100ml
Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,36
78,0 € / 100ml

 

 
Elidyn Cerato 20 ml on ravintolisä, jota käytetään yleisen terveyden ja hyvinvoinnin parantamiseen. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat vahvistamaan immuunijärjestelmää, parantamaan ruoansulatusta ja edistämään sydän- ja verisuoniterveyttä. Se voi myös auttaa vähentämään stressiä ja parantamaan unen laatua. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan 20 ml:n päivittäistä annosta.

Ainesosat

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.