• Elidyn Help 760 20Ml.
-11%

Elidyn Ayuda 760 20 ml.

SKU-koodiEL8436031730005

Elidyn Ayuda 760 20 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään ruoansulatusjärjestelmän tukemiseen.

Normaalihinta €71,70 358,5 € / 100ml
Alennushinta €71,70 Normaalihinta €80,71
Säästät: -€9,01
358,5 € / 100ml
Elidyn Help 760 20Ml.
Elidyn Ayuda 760 20 ml.
Normaalihinta €71,70 358,5 € / 100ml
Alennushinta €71,70 Normaalihinta €80,71
Säästät: -€9,01
358,5 € / 100ml

 

 

Elidyn Ayuda 760 20 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon.