• Eladiet Digest Linomax, 150 Gr
-20%

Eladiet Digest Linomax, 150 g

SKU-koodiEL8420101217060
Eladiet Digest Linomax on 150 gramman jauhemuotoinen ravintolisä, joka on tarkoitettu edistämään suoliston säännöllistä toimintaa.
Normaalihinta €16,84 11,23 € / 100gr
Alennushinta €16,84 Normaalihinta €21,05
Säästät: -€4,21
11,23 € / 100gr
Loppuunmyyty
Eladiet Digest Linomax, 150 Gr
Eladiet Digest Linomax, 150 g
Normaalihinta €16,84 11,23 € / 100gr
Alennushinta €16,84 Normaalihinta €21,05
Säästät: -€4,21
11,23 € / 100gr

 

 

Mikä on Eladiet Digest Linomax, 150 g?

Eladiet Digest Linomax on 150 gramman jauhemainen ravintolisä, joka on tarkoitettu edistämään suoliston säännöllistä toimintaa.

Kyseessä on ruoansulatukseen ja suolistomikrobistoon keskittyvä ravintolisä. Ennen sen käytön aloittamista on syytä arvioida sekä ravitsemuksellinen tavoite että tuotteen koko koostumus, erityisesti jos käytät jo muita ravintolisiä tai olet hoidon alaisena.

Ominaisuudet ja keskeiset ainesosat

Tuotteen nimessä ja kuvauksessa korostetaan pellavaa, jonka ainesosat liittyvät mainittuun ravitsemustavoitteeseen. Pakkausmerkinnöistä käy selvästi ilmi sisältämä määrä, mikä helpottaa valmistajan antamien ohjeiden noudattamista ilman arvailua.

  • Tärkeimmät ainesosat: pellava.
  • Pakkauskoko: 150 g.

Eladiet Digest Linomaxin, 150 g, käyttöohjeet

Mittaa annostelijalla ilmoitettu määrä ja sekoita se veteen, muuhun juomaan tai ruokaan pakkauksessa annettujen ohjeiden mukaisesti. Sekoita, kunnes seos on tasainen.

Suositukset ja varotoimet

Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota eivätkä terveellisiä elämäntapoja. Älä ylitä suositeltua päivittäistä annosta ja pidä tuote lasten ulottumattomissa. Kysy neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta raskauden tai imetyksen aikana, jos käytät lääkkeitä tai sinulla on diagnosoitu sairaus.