• Ebiotec Atremorine 75Gr.
-24%

Ebiotec Atremorine 75 g.

SKU-koodiEB8437002332372
Ravintolisä.
Normaalihinta €80,00 106,67 € / 100gr
Alennushinta €80,00 Normaalihinta €105,03
Säästät: -€25,03
106,67 € / 100gr
Ebiotec Atremorine 75Gr.
Ebiotec Atremorine 75 g.
Normaalihinta €80,00 106,67 € / 100gr
Alennushinta €80,00 Normaalihinta €105,03
Säästät: -€25,03
106,67 € / 100gr

 

 
Ebiotecin Atremorine on ravintolisä, jolla on erityisiä hyötyjä. Ota yksi kapseli päivässä lasillisen veden kanssa, mieluiten aterian yhteydessä. Atremorine tarjoaa sinulle sen huolellisesti valittujen ainesosien hyödyt.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin. 

Käyttöohje

Ota yksi kapseli päivässä lasillisen veden kanssa, mieluiten aterian yhteydessä.