• Ducray Kelual Squanorm Ch C Grease Eco Refill, 400 ml
  • Ducray Kelual Squanorm Ch C Eco-rasva, täyttöpakkaus, 400 ml
-24%

Ducray Kelual Squanorm Ch C Eco-rasva, täyttöpakkaus, 400 ml

SKU-koodiDU3282770401806

Squanorm 400 ml:n hilseä hillitsevä shampoon täyttöpakkaus on kehitetty erityisesti rasvaisen hilseen hoitoon.

Normaalihinta €14,20 3,55 € / 100ml
Alennushinta €14,20 Normaalihinta €18,70
Säästät: -€4,50
3,55 € / 100ml
Ducray Kelual Squanorm Ch C Grease Eco Refill, 400 ml
Ducray Kelual Squanorm Ch C Eco-rasva, täyttöpakkaus, 400 ml
Normaalihinta €14,20 3,55 € / 100ml
Alennushinta €14,20 Normaalihinta €18,70
Säästät: -€4,50
3,55 € / 100ml

 

 

Squanorm 400 ml:n hilseestä vapauttava shampoopullo on kehitetty erityisesti rasvaisen hilseen torjumiseksi.

PROBIOTIC-SCIENCE-teknologian ansiosta se poistaa näkyvän hilseen hellävaraisesti ja auttaa estämään sen uusiutumista jopa 2 kuukauden ajan. Sen innovatiivinen koostumus puhdistaa päänahkaa, antaa välittömän raikkauden tunteen ja jättää hiukset joustaviksi, kevyiksi ja tuuheiksi jo ensimmäisestä käyttökerrasta lähtien.

Tuote sopii erityisesti rasvaiselle hilseelle alttiille päänahalle, tarjoaa pitkäkestoisen hilseenestovaikutuksen ja auttaa palauttamaan päänahan luonnollisen tasapainon sen terveyden ylläpitämiseksi.

Dermatologisesti testattu.

Koostumus

Vesi (Aqua), glyseriini, decyyliglukosidi, dinatriumkokoyyliglutamaatti, meripihkahappo, 1,2-heksanidioli, bisabololi, kaprylyyliglykoli, hajuste (Parfum), glyseryylilauraatti, hydroksipropyyliguar-hydroksipropyylitrimoniumkloridi, piroktonolamiini, natriumhydroksidi, trinatriumetyleenidiamiinidisukkinaatti, ksantaanikumi

Käyttöohje

Levitä kostealle päänahalle, hiero kevyesti ja huuhtele.
Toista käsittely, anna vaikuttaa 2–3 minuuttia ja huuhtele uudelleen.

Käytä 3 kertaa viikossa kahden ensimmäisen viikon ajan; sen jälkeen käytä kerran viikossa tulosten ylläpitämiseksi.

Jos tuotetta joutuu silmiin, huuhtele silmät runsaalla vedellä.

Älä niele.

Kaada täyttöpakkauksen sisältö kokonaan tavalliseen pulloon, huuhtele pullo kuumalla vedellä ja anna sen kuivua ylösalaisin ennen täyttämistä.