• Drasanvi Vitaroms Synergy Diffusion Zen Bio , 30 ml
-5%

Drasanvi Vitaroms Sinergia Difusion Zen Bio, 30 ml

SKU-koodiVI8436601100269
Rauhoittava tuoksu, joka tasapainottaa kehoa ja mieltä.
Normaalihinta €15,20 50,67 € / 100ml
Alennushinta €15,20 Normaalihinta €16,00
Säästät: -€0,80
50,67 € / 100ml
Loppuunmyyty
Drasanvi Vitaroms Synergy Diffusion Zen Bio , 30 ml
Drasanvi Vitaroms Sinergia Difusion Zen Bio, 30 ml
Normaalihinta €15,20 50,67 € / 100ml
Alennushinta €15,20 Normaalihinta €16,00
Säästät: -€0,80
50,67 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
2 tuote(et)
€0,00

 

 
Tuoksun synergiat yhdistävät erilaisia eteerisiä öljyjä luodakseen miellyttävän ja puhtaan ilmapiirin, ja ne vapauttavat erilaisia tuoksunoteja, jotka tuovat mukavan hyvinvoinnin tunteen.