• Drasanvi Vitaroms Synergy Diffusion Sweet Dreams Bio , 30 ml
-30%

Drasanvi Vitaroms Sinergia Difusion Sueños Dulces Bio, 30 ml

SKU-koodiVI8436601100252
Se auttaa rentouttamaan mieltä ja edistää virkistävää unta.
Normaalihinta €13,70 45,67 € / 100ml
Alennushinta €13,70 Normaalihinta €19,55
Säästät: -€5,85
45,67 € / 100ml
Loppuunmyyty
Drasanvi Vitaroms Synergy Diffusion Sweet Dreams Bio , 30 ml
Drasanvi Vitaroms Sinergia Difusion Sueños Dulces Bio, 30 ml
Normaalihinta €13,70 45,67 € / 100ml
Alennushinta €13,70 Normaalihinta €19,55
Säästät: -€5,85
45,67 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
2 tuote(et)
€0,00

 

 
Tuoksusynergiat yhdistävät erilaisia eteerisiä öljyjä luodakseen miellyttävän ja raikkaan ilmapiirin, joka vapauttaa erilaisia tuoksunoteja, jotka tuovat mukavan hyvinvoinnin tunteen.