• Drasanvi Vitaroms Synergy Diffusion Energy Bio , 30 ml
-30%

Drasanvi Vitaroms Sinergia Difusion Energia Bio, 30 ml

SKU-koodiVI8436601100214
Eteeristen öljyjen sekoitus, joka virkistää kehoa ja mieltä.
Normaalihinta €13,00 43,33 € / 100ml
Alennushinta €13,00 Normaalihinta €18,65
Säästät: -€5,65
43,33 € / 100ml
Loppuunmyyty
Drasanvi Vitaroms Synergy Diffusion Energy Bio , 30 ml
Drasanvi Vitaroms Sinergia Difusion Energia Bio, 30 ml
Normaalihinta €13,00 43,33 € / 100ml
Alennushinta €13,00 Normaalihinta €18,65
Säästät: -€5,65
43,33 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
2 tuote(et)
€0,00

 

 
Tuoksusynergiat yhdistävät erilaisia eteerisiä öljyjä luodakseen miellyttävän ja puhtaan ilmapiirin, ja ne vapauttavat erilaisia tuoksunoteja, jotka tuovat mukavan hyvinvoinnin tunteen.