• Dr. Reckeweg Cicatin 150Ml.
-11%

Dr. Reckeweg Cicatin 150 ml.

SKU-koodiDR1190706
Dr. Reckeweg Cicatin 150 ml on tuote, jota käytetään hyönteisten pistojen hoitoon. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat lievittämään pistojen aiheuttamaa kutinaa, turvotusta ja ärsytystä. Sen hellävarainen ja tehokas koostumus tarjoaa nopeaa ja pitkäkestoista helpotusta. Tuote on ihanteellinen pidettäväksi ensiapulaukussa hyttysten, täiden tai muiden hyönteisten pistojen varalta.
Normaalihinta €15,09 10,06 € / 100ml
Alennushinta €15,09 Normaalihinta €16,95
Säästät: -€1,86
10,06 € / 100ml
Loppuunmyyty
Dr. Reckeweg Cicatin 150Ml.
Dr. Reckeweg Cicatin 150 ml.
Normaalihinta €15,09 10,06 € / 100ml
Alennushinta €15,09 Normaalihinta €16,95
Säästät: -€1,86
10,06 € / 100ml

 

 
Dr. Reckeweg Cicatin 150 ml on tuote, jota käytetään hyönteisten puremien hoitoon. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat lievittämään pistojen aiheuttamaa kutinaa, turvotusta ja ärsytystä. Se levitetään suoraan pistokohdalle, jolloin se tuo välitöntä helpotusta. Tuotetta voidaan käyttää turvallisesti aikuisille ja yli 2-vuotiaille lapsille.