• Dietmed Propotuss Ts 250Ml.
-11%

Dietmed Propotuss Ts 250 ml.

SKU-koodiDI5605481104107
Dietmed Propotuss Ts 250 ml on yskänlääke, joka auttaa lievittämään kuivan ja limaisen yskän oireita. Se sisältää luonnollisia ainesosia, kuten hunajaa, propoleumia ja echinaceaa, joilla on yskänlääke- ja rauhoittavia ominaisuuksia. Tämä tuote sopii erinomaisesti kurkun ärsytyksen lievittämiseen ja liman poistumisen edistämiseen.
Normaalihinta €13,30 5,32 € / 100ml
Alennushinta €13,30 Normaalihinta €14,95
Säästät: -€1,65
5,32 € / 100ml
Dietmed Propotuss Ts 250Ml.
Dietmed Propotuss Ts 250 ml.
Normaalihinta €13,30 5,32 € / 100ml
Alennushinta €13,30 Normaalihinta €14,95
Säästät: -€1,65
5,32 € / 100ml

 

 
Dietmed Propotuss Ts 250 ml on yskänlääke, joka sisältää propoleumia, timjamia ja echinaceaa. Nämä luonnolliset ainesosat auttavat lievittämään yskää ja nenän tukkoisuutta sekä vahvistavat immuunijärjestelmää. Tätä tuotetta käytetään kuivan ja limaisen yskän sekä kylmä- ja flunssaoireiden hoitoon. Se voi myös auttaa lievittämään kurkun ärsytystä ja edistämään hengityselinten terveyttä. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella lääkärin kanssa ennen käyttöä.

Käyttöohjeet

Dietmed Propotuss Ts 250 ml:n käyttöohje on 10 ml (yksi jälkiruokalusikallinen) 3 kertaa päivässä, mieluiten aterioiden jälkeen. Sen voi laimentaa veteen tai ottaa suoraan. Suositeltua päivittäistä annosta ei tule ylittää.

Ainesosat

Monikukkahunaja 50 g, timjamiuute (Thymus vulgaris; lehdet ja kukat) 6,6 g, propolisuute 6 g, echinacea-uute (Echinacea purpurea; maanpäälliset osat) 1,6 g, sundew-uute (Drosera rotundifolia; maanpäälliset osat) 500 mg, apuaineet 250 ml:aan.