• Dietmed Propotuss Tea 250ml.
-11%

Dietmed Propotuss Te 250 ml.

SKU-koodiDI5605481104046
Dietmed Propotuss Te 250 ml on tuote, jota käytetään yskän ja flunssan oireiden lievittämiseen. Se sisältää luonnollisia ainesosia, kuten hunajaa, propoleumia ja echinacea-kasvia, jotka auttavat rauhoittamaan ärtynyttä kurkkua ja vahvistamaan immuunijärjestelmää. Tämä tee on luonnollinen ja tehokas vaihtoehto yskän lievittämiseen ja hengityselinten terveyden parantamiseen.
Normaalihinta €13,30 5,32 € / 100ml
Alennushinta €13,30 Normaalihinta €14,95
Säästät: -€1,65
5,32 € / 100ml
Dietmed Propotuss Tea 250ml.
Dietmed Propotuss Te 250 ml.
Normaalihinta €13,30 5,32 € / 100ml
Alennushinta €13,30 Normaalihinta €14,95
Säästät: -€1,65
5,32 € / 100ml

 

 
Dietmed Propotuss Te 250 ml on yskänlääke ja liman irrottava valmiste, jota käytetään lievittämään vilustumiseen ja hengitystiesairauksiin liittyvää tukkoisuutta ja yskää. Se sisältää luonnollisia ainesosia, kuten echinaceaa, timjamia ja propoleumia, jotka auttavat vahvistamaan immuunijärjestelmää ja lievittämään hengitysteiden ärsytystä. Tämä tuote sopii erinomaisesti henkilöille, jotka etsivät luonnollista lääkettä hengitystiesairauksien oireiden lievittämiseen.

Käyttöohjeet

Dietmed Propotuss Te 250 ml:n käyttöohje on ottaa 10 ml (yksi ruokalusikallinen) 3 kertaa päivässä, mieluiten aterioiden jälkeen. Sen voi ottaa suoraan tai laimennettuna veteen. Tuotetta on tärkeää ravistaa hyvin ennen käyttöä.

Ainesosat

30 ml: Hunaja 14,4 g, propolis-uute 720 mg, leipäpuun uute 480 mg, murattiuute 240 mg, unikon uute 240 mg, mäntyöljy 12 mg, eukalyptusöljy 12 mg.