• Dietmed Moringa 500Ml.
-10%

Dietmed Moringa 500 ml.

SKU-koodiDI5605481203213
Dietmed Moringa 500 ml on ravintolisä, joka sisältää moringa-uutetta, kasvia, joka tunnetaan ravintoarvoistaan ja antioksidanttivaikutuksistaan. Tämä tuote voi auttaa parantamaan yleistä terveyttä, vahvistamaan immuunijärjestelmää ja antamaan energiaa. Se on luonnollinen vaihtoehto tasapainoisen ruokavalion täydentämiseen ja hyvinvoinnin edistämiseen.
Normaalihinta €19,73 3,95 € / 100ml
Alennushinta €19,73 Normaalihinta €21,92
Säästät: -€2,19
3,95 € / 100ml
Loppuunmyyty
Dietmed Moringa 500Ml.
Dietmed Moringa 500 ml.
Normaalihinta €19,73 3,95 € / 100ml
Alennushinta €19,73 Normaalihinta €21,92
Säästät: -€2,19
3,95 € / 100ml

 

 
Dietmed Moringa 500 ml on ravintolisä, joka sisältää Moringa oleifera -uutetta, kasvia, joka tunnetaan ravitsemuksellisista ja lääkinnällisistä ominaisuuksistaan. Sitä käytetään yleisen terveyden parantamiseen, energian lisäämiseen, immuunijärjestelmän vahvistamiseen ja painonpudotuksen edistämiseen. Moringa on runsaasti vitamiineja, kivennäisaineita ja antioksidantteja, mikä tekee siitä ihanteellisen lisäravinteen tasapainoiseen ruokavalioon ja terveelliseen elämäntapaan.

Käyttöohjeet

Dietmed Moringa 500 ml:n käyttöohje on ottaa 10 ml (yksi ruokalusikallinen) päivässä, mieluiten ennen ateriaa. Tuotetta voi nauttia sellaisenaan tai laimennettuna veteen tai mehuun. Tuotetta on tärkeää ravistaa hyvin ennen käyttöä.

Ainesosat

Moringa (1200 mg), piidioksidi, magnesiumstearaatti, gelatiini, sitruunahappo, mikrokiteinen selluloosa, sukraloosi, kaliumsorbaatti, D-biotiini, syanokobalamiini.