• Dietisa (Dielisa) Biform Mega Drain Formula Plus 500Ml.
-38%

Dietisa (Dielisa) Biform Mega Drain Formula Plus 500 ml.

SKU-koodiDI3175681164321
Dietisa (Dielisa) Biform Mega Drain Formula Plus 500 ml on ravintolisä, joka on suunniteltu auttamaan nesteiden ja myrkkyjen poistamisessa kehosta. Se sisältää luonnollisia ainesosia, kuten vihreää teetä, voikukkaa ja koivua, joilla on diureettisia ja puhdistavia ominaisuuksia. Tämä valmiste voi olla hyödyllinen niille, jotka haluavat parantaa terveyttään ja hyvinvointiaan poistamalla nesteitä ja myrkkyjä asianmukaisesti.
Normaalihinta €28,30 5,66 € / 100ml
Alennushinta €28,30 Normaalihinta €45,78
Säästät: -€17,48
5,66 € / 100ml
Dietisa (Dielisa) Biform Mega Drain Formula Plus 500Ml.
Dietisa (Dielisa) Biform Mega Drain Formula Plus 500 ml.
Normaalihinta €28,30 5,66 € / 100ml
Alennushinta €28,30 Normaalihinta €45,78
Säästät: -€17,48
5,66 € / 100ml

 

 
Dietisa Biform Mega Drain Formula Plus 500 ml on ravitsemus- ja ruokavalioalan tuote, jota käytetään auttamaan nesteiden ja myrkkyjen poistumista elimistöstä. Tämä koostumus on suunniteltu tukemaan munuaisten ja maksan toimintaa ja edistämään siten kehon puhdistumista. Lisäksi se auttaa ylläpitämään asianmukaista nestetasapainoa ja parantamaan ruoansulatusta. Se on ihanteellinen ravintolisä niille, jotka kaipaavat lisäapua detoksifikaatioprosessiin ja erittymisjärjestelmän hoitoon.

Koostumus

Tämä valmiste sisältää kasviuutteita, kuten ortosifonia, voikukkaa, artisokkaa, kultakukkaa, hevoshäntää ja savukukkaa, kaikki vesipohjaisina. Nämä ainesosat edistävät nesteiden poistumista ja auttavat ylläpitämään munuaisten tervettä toimintaa.

Käyttöohje

Dietisa Biform Mega Drain Formula Plus 500 ml:n käyttöohje on ottaa 25 ml laimennettuna puolitoiseen litraan vettä päivän aikana. Suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä ja noudattamaan suositeltua päivittäistä annosta. On tärkeää noudattaa tasapainoista ruokavaliota ja terveellistä elämäntapaa tämän tuotteen käytön aikana.

Apteekkarin neuvo

Dietisa Biform Mega Drain Formula Plus 500 ml on ravintolisä, jota käytetään edistämään nesteiden ja myrkkyjen poistumista elimistöstä. Tuotetta käytettäessä on huomioitava seuraavat varotoimet:

1. Älä ylitä suositeltua annosta.
2. Ota yhteyttä lääkäriin tai apteekkiin ennen käyttöä, jos olet raskaana, imetät tai käytät lääkkeitä.
3. Älä käytä tätä tuotetta tasapainoisen ja monipuolisen ruokavalion korvikkeena.
4. Säilytettävä lasten ulottumattomissa.
5. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa.

Muista, että on tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja kysyä neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta, jos sinulla on kysyttävää tai erityisiä huolenaiheita.