• Derbos Bio Dren 50Ml.
-43%

Derbos Bio Dren 50 ml.

SKU-koodiDE8436012151331
Derbos Bio Dren 50 ml on erityinen ravintolisä, jota käytetään edistämään nesteiden ja myrkkyjen poistumista elimistöstä. Suositeltava annostus on 10 tippaa laimennettuna veteen kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen pääaterioita. Tuote sisältää luonnollisia ainesosia, kuten artisokan, voikukan ja nokkosen uutteita, joilla on diureettisia ja puhdistavia ominaisuuksia. Lisäksi se sisältää marianthan uutetta, joka auttaa suojaamaan ja uudistamaan maksaa. On tärkeää noudattaa tasapainoista ruokavaliota ja huolehtia riittävästä nesteytymisestä tämän tuotteen käytön aikana.
Normaalihinta €13,40 26,8 € / 100ml
Alennushinta €13,40 Normaalihinta €23,56
Säästät: -€10,16
26,8 € / 100ml
Loppuunmyyty
Derbos Bio Dren 50Ml.
Derbos Bio Dren 50 ml.
Normaalihinta €13,40 26,8 € / 100ml
Alennushinta €13,40 Normaalihinta €23,56
Säästät: -€10,16
26,8 € / 100ml

 

 

Derbos Bio Dren 50 ml on erityinen ravintolisä, jota käytetään edistämään nesteiden ja myrkkyjen poistumista kehosta. Suositeltava annostus on 10 tippaa laimennettuna veteen kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen pääaterioita. Tämä tuote sisältää luonnollisia ainesosia, kuten artisokan, voikukan ja nokkosen uutteita, joilla on diureettisia ja puhdistavia ominaisuuksia. Lisäksi se sisältää maarianohdakeuutetta, joka auttaa suojaamaan ja uudistamaan maksaa. On tärkeää noudattaa tasapainoista ruokavaliota ja huolehtia riittävästä nesteen saannista tämän tuotteen käytön aikana.

Koostumus

Tämä tuote sisältää artisokan uutetta, voikukan uutetta, nokkosen uutetta ja mariantähden uutetta.

Vaikuttavat aineet

Derbos Bio Dren 50 ml:n pääainesosa on artisokkauute.