• DENSITIUM ROSE ECLAT 50 ml
-25%
Svr

DENSITIUM ROSE ECLAT 50 ml

SKU-koodiSV3662361004799
50 ml – Kaksitoiminen ikääntymistä ehkäisevä voide, joka torjuu painovoiman vaikutusta ja ihon kellastumista
Normaalihinta €37,30 74,6 € / 100ml
Alennushinta €37,30 Normaalihinta €49,90
Säästät: -€12,60
74,6 € / 100ml
Loppuunmyyty
DENSITIUM ROSE ECLAT 50 ml
DENSITIUM ROSE ECLAT 50 ml
Normaalihinta €37,30 74,6 € / 100ml
Alennushinta €37,30 Normaalihinta €49,90
Säästät: -€12,60
74,6 € / 100ml

 

 
50 ml – Kaksitoiminen anti-aging-voide, joka torjuu painovoiman vaikutusta ja estää ihon kellastumista

Koostumus

AQUA/WATER/EAU, OCTYLDODECANOL, ORBIGNYA OLEIFERA
SEED OIL, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL,
VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, PENTYLENE GLYCOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER)
SIEMENÖLJY, COCOS NUCIFERA (KOKOS) -ÖLJY, ZEA MAYS (MAISSIN) ÖLJY, BEHENETH-25, BEHENYL
ALKOHOLI, SETYYLIPALMITAATTI, MIKA, SETEARYLALKOHOLI, CI 77891 (TITANIUMDIOKSIDI),
BEHENIHAPPO, KALCIUM-PCA, MODIFIOITU MAISSITÄRKKELYS, NATRIUMPOLYAKRYLOILDIMETYYL
TAURAATTI, BUTYLEENIGLYKOLI, 1,2-HEKSANEDIOLI, MALTODEKSTRIINI, PARFUM/TUOKSU,
SODIUM STEAROYL LACTYLATE, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, CI 77491 (IRON OXIDES),
HYALURONIHAPPO, LACTOBACILLUS-FERMENTTI, PRUNUS MUME -HEDELMÄUUTE, TOKOFEROLI,
NATRIUMHYDROKSIDI, ISODONIS JAPONICUS -LEHTI-/VARSIUUTE, ALGIINI, ALUMIINI
HYDROXIDE.

Käyttöohje

Levitä aamulla koko kasvoille ja kaulalle keskeltä ulospäin.

Ainesosat

AQUA/WATER/EAU, OCTYLDODECANOL, ORBIGNYA OLEIFERA
SEED OIL, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL,
VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, PENTYLENE GLYCOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER)
SIEMENÖLJY, COCOS NUCIFERA (KOKOS)ÖLJY, ZEA MAYS (MAISSIN)ÖLJY, BEHENETH-25, BEHENYL
ALKOHOLI, SETYYLIPALMITAATTI, MIKA, SETEARYLALKOHOLI, CI 77891 (TITANIUMDIOKSIDI),
BEHENIHAPPO, KALSIUM-PCA, MODIFIOITU MAISSITÄRKKELYS, NATRIUMPOLYAKRYLOILDIMETYYL
TAURAATTI, BUTYLEENIGLYKOLI, 1,2-HEKSANEDIOLI, MALTODEKSTRIINI, PARFUM/HAJUSTE,
SODIUM STEAROYL LACTYLATE, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, CI 77491 (IRON OXIDES),
HYALURONIHAPPO, LACTOBACILLUS-FERMENTTI, PRUNUS MUME -HEDELMÄUUTE, TOKOFEROLI,
NATRIUMHYDROKSIDI, ISODONIS JAPONICUS -LEHTI-/VARSIUUTE, ALGIINI, ALUMIINI
HYDROKSIDI.