• DENSITIUM BI-SERUM 30 ml
-27%
Svr

DENSITIUM BI-SERUM 30 ml

SKU-koodiSV3662361002023
2 x 15 ml – Ikääntymistä ehkäisevä seerumi, jossa on kaksi tehokkaasti ravitsevaa koostumusta
Normaalihinta €39,00 130,0 € / 100ml
Alennushinta €39,00 Normaalihinta €53,50
Säästät: -€14,50
130,0 € / 100ml
DENSITIUM BI-SERUM 30 ml
DENSITIUM BI-SERUM 30 ml
Normaalihinta €39,00 130,0 € / 100ml
Alennushinta €39,00 Normaalihinta €53,50
Säästät: -€14,50
130,0 € / 100ml

 

 
2 x 15 ml – Ikääntymistä ehkäisevä seerumi, jossa on kaksi koostumusta intensiiviseen ravitsemukseen

Koostumus

1020416/A.01 - AINESOSAT (SISÄLTÄÄ): AQUA (PUHDISTETTU VESI), DIKAPRYYLIKARBONAATTI, ISONONYYLI-ISONONANOAATTI, HEXYILDECYYLISTEARAATTI, OLEIINI-/LINOLEIINI-/LINOLEENIGLYSERIDIT, SKUALEENI, PROPAANIDIOLI, HELIANTHUS ANNUUS -SIEMENÖLJY (AURINGONKUKKA), GLYSERYYLIBEHENAATTI/EIKOSADIAATTI, HYDROKSIPROPYYLITÄMÄLÄFOSFAATTI, ARGANIA SPINOSA -PÄHKINÄÖLJY, BIXA ORELLANA -SIEMENUUTE, BORAGO OFFICINALIS -SIEMENÖLJY, SOIJAPAPUÖLJY (SOIJA), GLYKOLIPIDIT, GLYKOSFINGOLIPIDIT, LAVANDULA STOECHAS -UUTE, LEONTOPODIUM ALPINUM -KALLO-KASVATUSUUTE, LUPINUS ALBUS -SIEMENUUTE, OENOTHERA BIENNIS (ONAGRA) -ÖLJY, SESAMUM INDICUM (SEESAMI) -ÖLJYN SAIPPUOIMATTOMAT AINEOSAT, ARTEMISIA ABROTANUM -UUTE, KALCIUM-PCA, GLYSERIINI, HYALURONIHAPPO, SAKKARIDI-ISOMERAATTI, TOKOFEROLI, 1,2-HEKSANODIOLI, SENEGALIN AKASIAKUMI, BUTYLEENIGLYKOLI, KAPRYYLI-/KAPRIINITRIGLYSERIDI, KAPRYLYLIGLYKOLI, SITRUUNAHAPPO, PENTYLEENIGLYKOLI, NATRIUMCITRAATTI, KSANTAANIKUMI, ALFA-ISOMETYYLIONONI, SITRONELLOLI, D-LIMONEENI, LINALOLI, TUOKSU

Käyttöohjeet

Levitä aamulla ja/tai illalla yksinään tai ennen päivittäistä ihonhoitoa.

Parhaan tehon saavuttamiseksi lämmitä tuotetta käsien välissä ja levitä sitten koko kasvoille ja kaulalle keskeltä ulospäin. Hiero kevyesti kasvojen muotoa. Tasoita syvimmät rypyt.

Ainesosat

1020416/A.01 - AINESOSAT (SISÄLTÄÄ): AQUA (PUHDISTETTU VESI), DIKAPRYYLIKARBONAATTI, ISONONYYLI-ISONONANOAATTI, HEXYLDECYYLISTEARAATTI, OLEIINI-/LINOLEIINI-/LINOLEENIGLYSERIDIT, SKVALENI, PROPAANIDIOLI, HELIANTHUS ANNUUS -SIEMENÖLJY (AURINGONKUKKA), GLYSERYYLIBEHENAATI/EIKOSADIAATI, HYDROKSIPROPYYLITÄMÄLÄFOSFAATTI, ARGANIA SPINOSA -PÄHKINÄÖLJY, BIXA ORELLANA -SIEMENUUTE, BORAGO OFFICINALIS -SIEMENÖLJY, SOIJAPAPUÖLJY (SOJA), GLYKOLIPIDIT, GLYKOSFINGOLIPIDIT, LAVANDULA STOECHAS -UUTE, LEONTOPODIUM ALPINUM -KALLO-KASVATUSUUTE, LUPINUS ALBUS -SIEMENUUTE, OENOTHERA BIENNIS (ONAGRA) -ÖLJY, SESAMUM INDICUM (SESAMI) -ÖLJYN SAIPPUUNTAUTUMATTOMAT AINEOSAT, ARTEMISIA ABROTANUM -UUTE, KALCIUM-PCA, GLYSERIINI, HYALURONIHAPPO, SAKKARIDI-ISOMERAATTI, TOKOFEROLI, 1,2-HEKSANODIOLI, SENEGALIN AKASIAKUMI, BUTYLEENIGLYKOLI, KAPRYYLI-/KAPRIINITRIGLYSERIDI, KAPRYLYLIGLYKOLI, SITRUUNAHAPPO, PENTYLEENIGLYKOLI, NATRIUMSITRAATTI, KSANTAANIKUMI, ALFA-ISOMETYYLIONONI, SITRONELLOLI, D-LIMONEENI, LINALOLI, TUOKSU