• Decottopia Vigor-Mech 500Ml.
-22%

Decottopia Vigor-Mech 500 ml.

SKU-koodiDE8032589950324
Decottopia Vigor-Mech on 500 ml:n nestemäinen ravintolisä, joka voi edistää elinvoimaa ja energiaa. Sen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, jotka voivat edistää yleistä hyvinvointia.
Normaalihinta €33,19 6,64 € / 100ml
Alennushinta €33,19 Normaalihinta €42,35
Säästät: -€9,16
6,64 € / 100ml
Decottopia Vigor-Mech 500Ml.
Decottopia Vigor-Mech 500 ml.
Normaalihinta €33,19 6,64 € / 100ml
Alennushinta €33,19 Normaalihinta €42,35
Säästät: -€9,16
6,64 € / 100ml

 

 
Decottopia Vigor-Mech on 500 ml:n nestemäinen ravintolisä, joka on kehitetty edistämään elinvoimaa ja energiaa. Sen koostumus sisältää sekoituksen luonnollisia uutteita, jotka voivat edistää yleistä hyvinvointia ja elinvoimaa. Tämä tuote on nestemäisessä muodossa, ja suositeltu annostus on 20 ml (yksi ruokalusikallinen) veteen liuotettuna kerran päivässä.

Koostumus

Vesi, ginseng-uute (Panax ginseng), kuninkaatarhun uute, propolis-uute, siitepölyuute, hunaja-uute, guaraná-uute (Paullinia cupana), açai-uute (Euterpe oleracea).

Käyttöohje

Ota 20 ml (yksi ruokalusikallinen) veteen liuotettuna kerran päivässä.