• Decottopia Ven Mech Gel 250Ml. Decotopia
-18%

Decottopia Ven Mech Gel 250 ml. Decotopia

SKU-koodiDE8032589074112
Decottopia Ven Mech Gel on 250 ml:n paikalliskäyttöön tarkoitettu geeli, joka voi auttaa edistämään verenkiertoa ja lievittämään lihas- ja nivelvaivoja.
Normaalihinta €34,85 13,94 € / 100ml
Alennushinta €34,85 Normaalihinta €42,35
Säästät: -€7,50
13,94 € / 100ml
Loppuunmyyty
Decottopia Ven Mech Gel 250Ml. Decotopia
Decottopia Ven Mech Gel 250 ml. Decotopia
Normaalihinta €34,85 13,94 € / 100ml
Alennushinta €34,85 Normaalihinta €42,35
Säästät: -€7,50
13,94 € / 100ml

 

 
Decottopia Ven Mech Gel on 250 ml:n paikalliskäyttöön tarkoitettu geeli, joka voi auttaa edistämään verenkiertoa ja lievittämään lihas- ja nivelvaivoja. Tämä geeli sisältää luonnollisia ainesosia, jotka voivat olla hyödyllisiä iholle ja lihaksille. Käytön yhteydessä suositellaan levittämään sopiva määrä geeliä halutulle alueelle ja hieromaan sitä kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Toimenpide voidaan toistaa tarpeen mukaan.

Koostumus

Vesi, punaviiniköynnöksen uute (Vitis vinifera), ruskun uute (Ruscus aculeatus), hevoskastanjan uute (Aesculus hippocastanum), hamamelis-uute (Hamamelis virginiana), centella asiatica -uute (Centella asiatica), manteliuute (Prunus dulcis).

Käyttöohje

Levitä geeliä halutulle alueelle ja hiero kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Voidaan toistaa tarpeen mukaan.