• Decottopia Dekosilhue 500Ml.
-22%

Decottopia Dekosilhue 500 ml.

SKU-koodiDE8032589951642
Decottopia Dekosilhue on 500 ml:n nestemäinen ravintolisä, joka on kehitetty edistämään ihon terveyttä. Sen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, jotka voivat tukea ihonhoitoa.
Normaalihinta €32,39 6,48 € / 100ml
Alennushinta €32,39 Normaalihinta €41,34
Säästät: -€8,95
6,48 € / 100ml
Decottopia Dekosilhue 500Ml.
Decottopia Dekosilhue 500 ml.
Normaalihinta €32,39 6,48 € / 100ml
Alennushinta €32,39 Normaalihinta €41,34
Säästät: -€8,95
6,48 € / 100ml

 

 
Decottopia Dekosilhue on 500 ml:n nestemäinen ravintolisä, joka on kehitetty ihonhoitoon. Sen koostumus sisältää yhdistelmän luonnollisia uutteita, jotka voivat auttaa ylläpitämään ihon terveyttä. Suositeltu annostus on 20 ml (yksi ruokalusikallinen) veteen sekoitettuna kerran päivässä.

Koostumus

Vesi, nokkosen uute (Urtica dioica), voikukan uute (Taraxacum officinale), kolmivärisen orvokkiuute (Viola tricolor), sarsaparillan uute (Smilax aspera), kehäkukka-uute (Calendula officinalis).

Käyttöohje

Ota 20 ml (yksi ruokalusikallinen) liuotettuna veteen kerran päivässä.