• Darphin Stimulskin Plus Regenerating Serum Absolute 30 ml
  • Darphin Stimulskin Plus Absolute Regenerating Serum 30 ml
  • Darphin Stimulskin Plus Absolute Regenerating Serum 30 ml
  • Darphin Stimulskin Plus Absolute Regenerating Serum 30 ml
  • Darphin Stimulskin Plus Absolute Regenerating Serum 30 ml
-38%

Darphin Stimulskin Plus Absolute Regenerating Serum 30 ml

SKU-koodiDAK001000

Tehokkaiden kasviperäisten vaikuttavien aineiden tiiviste, jossa hyödynnetään korkean suorituskyvyn teknologioita, jotka auttavat muotoilemaan, korostamaan ja kiinteyttämään veltostunutta ja joustamattomaa ihoa. Lisäksi se auttaa tasoittamaan ryppyjä ja ilmejuonteita.

Sisältää 30 ml.

Normaalihinta €163,80 546,0 € / 100ml
Alennushinta €163,80 Normaalihinta €265,00
Säästät: -€101,20
546,0 € / 100ml
Darphin Stimulskin Plus Regenerating Serum Absolute 30 ml
Darphin Stimulskin Plus Absolute Regenerating Serum 30 ml
Normaalihinta €163,80 546,0 € / 100ml
Alennushinta €163,80 Normaalihinta €265,00
Säästät: -€101,20
546,0 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
3 tuote(et)
€0,00

 

 

Darphin Stimulskin Plus Absolute Regenerating Serum

Darphin-tuotemerkin seerumi, joka koostuu 95-prosenttisesti luonnollisista ainesosista ja sisältää Sea Emeraldin, kasvitieteellisen aarteen, voiman. Se auttaa stimuloimaan luonnollisen kollageenin tuotantoa ja tukemaan ihon rakenteellista verkostoa, jotta ihon luonnolliset nuorentavat toiminnot aktivoituvat uudelleen. Se sisältää myös tehokkaiden peptidien kompleksin, joka tarjoaa iholle ainutlaatuisia vaikuttavia aineita sen täydelliseen nuorentamiseen.

Kyseessä on kolminkertainen nuorekkuutta tehostava kompleksi, joka auttaa muotoilemaan, korostamaan ja kiinteyttämään ihoa näkyvin tuloksin. Lisäksi sen koostumus sisältää luonnollisia öljyjä – baobabia, kookosta ja kurpitsansiemeniä – jotka auttavat ravitsemaan ihoa sisältäpäin.

Kenelle se on tarkoitettu?

Tämä uudistava seerumi sopii kaikille ihotyypeille, erityisesti niille, jotka haluavat palauttaa ihonsa kiinteyden ja kimmoisuuden.

Edut

Antaa samettisen tekstuurin, joka auttaa parantamaan ihon ulkonäköä.

Jo viikon kuluttua ilmejuonteet näyttävät vähentyneen.

Iho muuttuu joustavammaksi ja kiinteämmäksi.

Kasvojen ääriviivat ovat selkeämmät ja paremmin muotoillut.

Käyttöohje

Levitä aamuin ja illoin kasvoille ja kaulalle hieromalla kevyesti ylöspäin suuntautuvilla liikkeillä.

Apteekkarin suositukset

Mullistavien tulosten saavuttamiseksi suositellaan kinesistä detoks-hierontaa.

Säilytä tuotetta viileässä ja kuivassa paikassa lasten ulottumattomissa.

Jos havaitset haittavaikutuksia, lopeta tuotteen käyttö ja ota yhteyttä asiantuntijaan.

Koostumus

Tämän tuotteen vaikuttavat aineet ovat: Water\Aqua\Eau, propanedioli, glyseriini, glycereth-26, hydrattu lesitiini, tokoferyyliasetaatti, natriumhyaluronaatti, tetraheksyylidekyyliaskorbaatti, asetyyliheksapeptidi-8, hydrolysoitu natriumhyaluronaatti, trifluoroasetyylitripeptidi-2, palmitoiilitripeptidi-1, kofeiini, palmitoiilitetrapeptidi-7, Gelidiella acerosa -uute, dikaliumglykyrritsaatti, askorbyyliglukosidi, Olea europaea (oliivi) -hedelmäöljy, leväuute, Adansonia Digitata -siemenöljy, Hypnea Musciformis (levä) -uute, Pisum Sativum (herne) -uute, trehaloosi, Sigesbeckia Orientalis (St. Paul's Wort) -uute, mannaani, Arabidopsis Thaliana -uute, Laminaria Saccharina -uute, etyyliheksyyliglyseroli, skvalaani, glukosamiini-HCl, kapryyli-/kapriinitriglyseridi, setearyylolivaatti, Althaea officinalis (marshmallow) -juuriuute, Commiphora mukul -hartsiuute, Micrococcus-lysaatti, Oryza sativa (riisi) -leseuute, natrium-RNA, Prunus amygdalus dulcis (makeamanteli) -siemenuute, Glycyrrhiza glabra (lakritsi) -juuriuute, sorbitaanoliivaatti, hydrolysoitu riisiproteiini, linolihappo, Laminaria digitata -uute, melassiproteiini, linolihappo, Laminaria digitata -uute, melassiuute\Saccharum officinarum\Extrait de melasse, Lactobacillus-fermentti, Marrubium vulgare -uute, Hordeum vulgare (ohra) -uute\Extrait d'orge, Bambusa vulgaris (bambu) -uute, Triticum Vulgare (vehnän) alkio-uute, Brassica Campestris (rapsin) siemenöljy, natriumhydroksidi, ksantaanikumi, C12–20-alkyyliglukosidi, dekstraani, kaliumcetyylifosfaatti, karbomeeri, lesitiini, butyleeniglykoli, polyakrylaattikrosspolymeeri-6, akrylaatit/C10–30-alkyyliakrylaattikrosspolymeeri, sitruunahappo, polyglyseryl-3-diisostearaatti, t-butyylialkoholi, kaprylyyliglykoli, polysorbaatti 20, oleth-3, C14–22-alkoholit, hajuste (parfum), sitronelloli, limoneeni, geranioli, alfa-isometyyli-iononi, [] tokoferoli, natriumsitraatti, tetranatrium-EDTA, natriumbentsoaatti, kaliumsorbaatti, fenoksietanoli, keltainen 5 (CI 19140), keltainen 6.