• Cosmeclinik Basiko Sensiage Colour 50Ml.
-27%

Cosmeclinik Basiko Sensiage Color 50 ml.

SKU-koodiCO8470001940261
Värillinen voide herkälle iholle.
Normaalihinta €37,80 75,6 € / 100ml
Alennushinta €37,80 Normaalihinta €51,93
Säästät: -€14,13
75,6 € / 100ml
Cosmeclinik Basiko Sensiage Colour 50Ml.
Cosmeclinik Basiko Sensiage Color 50 ml.
Normaalihinta €37,80 75,6 € / 100ml
Alennushinta €37,80 Normaalihinta €51,93
Säästät: -€14,13
75,6 € / 100ml

 

 
Basiko Sensiage Color -voide sopii erinomaisesti herkälle iholle. Sen lisäksi, että se kosteuttaa ja suojaa ihoa, se antaa hienoisen värisävyn, joka tasoittaa ihon sävyä. Levitä riittävä määrä voidetta puhtaalle kasvojen iholle. Sitä voi käyttää meikkivoiteen pohjana tai yksinään. Nauti tasaisesta ja säteilevästä ihosta.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin. 

Käyttöohjeet

Levitä riittävä määrä voidetta puhtaalle kasvojen iholle. Voidaa käyttää yksinään tai meikkivoiteen pohjana.