• Comdiet Silimax Complex 1L.
-25%

Comdiet Silimax Complex 1 l.

SKU-koodiCO653981905644
Comdiet Silimax Complex 1L on ravintolisä, joka sisältää mineraaleja ja hivenaineita. Se tarjoaa ainutlaatuisen yhdistelmän elimistölle välttämättömiä ravintoaineita ja auttaa ylläpitämään sopivaa mineraalitasapainoa. Tämä tuote on kehitetty parantamaan mineraalien imeytymistä ja edistämään yleistä terveyttä.
Normaalihinta €32,50 3,25 € / 100ml
Alennushinta €32,50 Normaalihinta €43,33
Säästät: -€10,83
3,25 € / 100ml
Loppuunmyyty
Comdiet Silimax Complex 1L.
Comdiet Silimax Complex 1 l.
Normaalihinta €32,50 3,25 € / 100ml
Alennushinta €32,50 Normaalihinta €43,33
Säästät: -€10,83
3,25 € / 100ml

 

 
Comdiet Silimax Complex 1L on ravintolisä, joka sisältää mineraaleja ja hivenaineita. Sitä käytetään välittämään elimistölle välttämättömiä ravintoaineita ja edistämään kehon mineraalitasapainoa. Tämä tuote voi auttaa parantamaan ravintoaineiden imeytymistä, vahvistamaan immuunijärjestelmää ja edistämään elimistön yleistä toimintaa. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tämän tuotteen käytön aloittamista.

Ainesosat

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin ainesosasta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.