• Svr Ampoule Clairial, 30 Ml + Cream Spf50+, 40 Ml
-19%
Svr

CLA SET AMP 30 ml + SPF 50 + 40 ml ES

SKU-koodiSV3662361003945
30 ml – Tiiviste, joka ehkäisee pigmenttimuutoksia, saasteiden vaikutuksia ja uusiutumista Kaikille herkille ihotyypeille. Kaikentyyppisiin tummiin pigmenttimuutoksiin, jotka liittyvät auringonvaloon, ikääntymiseen tai raskauteen, sekä epätasaisiin ihonväriin. Kasvot, kaula, dekoltee, kädet. Aikuisille. Ei tukki ihohuokosia.
Normaalihinta €36,00 120,0 € / 100ml
Alennushinta €36,00 Normaalihinta €44,30
Säästät: -€8,30
120,0 € / 100ml
Svr Ampoule Clairial, 30 Ml + Cream Spf50+, 40 Ml
CLA SET AMP 30 ml + SPF 50 + 40 ml ES
Normaalihinta €36,00 120,0 € / 100ml
Alennushinta €36,00 Normaalihinta €44,30
Säästät: -€8,30
120,0 € / 100ml

 

 
30 ml – Tiiviste, joka ehkäisee pigmenttimuutoksia, saasteiden vaikutuksia ja uusiutumista
Kaikille herkille ihoille. Kaikentyyppisiin tummiin pigmenttimuutoksiin, jotka liittyvät auringonvaloon, ikääntymiseen tai raskauteen, sekä epätasaisiin ihonväriin. Kasvot, kaula, dekoltee, kädet. Aikuisille. Ei tukki ihohuokosia.

Koostumus

VESI/VESI/AU, GLYSEROLI, OKTYYLIDODEKANOLI, KAPRYYLI-/KAPRIINITRIGLYSERIDI, ISOPENTYYLIDIOLI, ASKORBYYLITETRAISOPALMITAATTI, BUTYLEENIGLYKOLI, PENTYLEENIGLYKOLI, 1,2-HEKSANODIOLI, ASCOPHYLLUM NODASUM -UUTE, BENTONIITTI, CISTOSEIRA TAMARISCIFOLIA -UUTE, ETYYLIHEKSYYLIFERULAATTI, LAMINARIA JAPONICA -UUTE, PLANKTON-UUTE, PULULAANI, SKLEROTARIA-KUMI, DIASETYYLIBOLDIIINI, NATRIUMHYALURONAATTI, KAPRYLYLIGLYKOLI, SELLULOOSAKUMI, LISOLESITIINI, MIKROKRISTALLINEN SELLULOOSA, PIIDIOKSIDI, KSANTANIKUMI, KALIUMSORBAATTI, NATRIUMBENZOAATTI, HAJUSTE (TUOKSU), SITRUUNAHAPPO

Käyttöohje

Levitä aamuin ja illoin ennen päivittäistä ihonhoitoa. Vältä silmänympärysalueita. Suosittelemme täydentämään rutiiniasi seuraavilla tuotteilla:
• Clairial Day SPF30, päivittäiseksi kaupunkikäyttöön
• Auringolle altistuttaessa suosittelemme Clairial Creme SPF50+ -tuotetta,
• Yöllä yhdistää Clairial Night Peel -tuotteeseen kuorintavaikutuksen saamiseksi.
• Ja säteilevän ihon hoito-ohjelmaan voit käyttää myös [C20] BIOTIC -voidetta

Ainesosat

VESI/VESI/AU, GLYSERIINI, OKTILODODEKANOLI, KAPRYYLI-/KAPRIINITRIGLYSERIDI, ISOPENTYYLIDIOLI, ASKORBYYLITETRAISOPALMITAATTI, BUTYLEENIGLYKOLI, PENTYLEENIGLYKOLI, 1,2-HEKSANODIOLI, ASCOPHYLLUM NODASUM -UUTE, BENTONIITTI, CISTOSEIRA TAMARISCIFOLIA -UUTE, ETYYLIHEKSYYLIFERULAATTI, LAMINARIA JAPONICA -UUTE, PLANKTON-UUTE, PULULAANI, SKLEROTARIA-KUMI, DIASETYYLIBOLDIIINI, NATRIUMHYALURONAATTI, KAPRYLYLIGLYKOL, SELLULOOSAKUMI, LISOLESITIINI, MIKROKRISTALLINEN SELLULOOSA, PIIDIOKSIDI, KSANTAANIKUMI, KALIUMSORBAATTI, NATRIUMBENZOAATTI, HAJUSTE (TUOKSU), SITRUUNAHAPPO