• Catrice Holiday Lips Caring Lip Balm 040 , 3.5 gr
  • Catrice Holiday Lips Caring Lip Balm 040, 3,5 g
  • Catrice Holiday Lips Caring Lip Balm 040, 3,5 g
  • Catrice Holiday Lips Caring Lip Balm 040, 3,5 g
  • Catrice Holiday Lips Caring Lip Balm 040, 3,5 g
-23%

Catrice Holiday Lips Caring Lip Balm 040, 3,5 g

SKU-koodiCA4059729516046

Catrice Holiday Lips Caring Lip Balm 040, 3,5 g

Normaalihinta €2,80 80,0 € / 100gr
Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,66
Säästät: -€0,86
80,0 € / 100gr
Catrice Holiday Lips Caring Lip Balm 040 , 3.5 gr
Catrice Holiday Lips Caring Lip Balm 040, 3,5 g
Normaalihinta €2,80 80,0 € / 100gr
Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,66
Säästät: -€0,86
80,0 € / 100gr

 

 

Anna huulillesi ripaus väriä Catrice-merkin Holiday Lips Caring 040 Tropic Feels -huulivoiteella. Kookosöljyn ja SPF 25 -suojakertoimen ansiosta huulesi pysyvät hyvin hoidettuina ja kosteutettuina. Huulivoide on sävyltään kirkas ja läpikuultava, ja se antaa huulillesi täydellisen sävyn lämpimään kesäpäivään.