• Catrice Blushin' Charm Multi Stick 020 , 5.5 gr
  • Catrice Blushin' Charm Multi Stick 020, 5,5 g
-19%

Catrice Blushin' Charm Multi Stick 020, 5,5 g

SKU-koodiCA4059729514912

Catrice Blushin' Charm Multi Stick 020, 5,5 g

Normaalihinta €4,40 80,0 € / 100gr
Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,43
Säästät: -€1,03
80,0 € / 100gr
Loppuunmyyty
Catrice Blushin' Charm Multi Stick 020 , 5.5 gr
Catrice Blushin' Charm Multi Stick 020, 5,5 g
Normaalihinta €4,40 80,0 € / 100gr
Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,43
Säästät: -€1,03
80,0 € / 100gr

 

 

Paranna meikkirutiiniasi Catrice Multi Stick Blushin' Charm 020 Coral Cutie -tuotteella. Monikäyttöinen kermainen stick kirkkaalla korallisävyllä antaa pehmeän, kostean lopputuloksen sekä poskille että huulille ja luo raikkaan ihon. Kermamaisen, tahmattoman ja kevyen tekstuurinsa ansiosta tuote on helppo levittää ja sävyttää, mikä sopii erinomaisesti rohkeamman ilmeen luomiseen. Lisäksi tuotteessa olevat risiiniöljy ja E-vitamiini antavat ihollesi ravittuneen ja terveen ilmeen.

Käyttöohjeet

Vieritä stickiä suoraan poskille tai huulille ja häivytä siveltimellä tai sormilla. Kermainen koostumus liukuu pehmeästi iholle ja sulautuu siihen välittömästi. Tarkempaa levitystä varten voit myös ottaa poskipunaa ensin siveltimelle ja levittää sen sitten poskille.