• Catrice Airblush Matt 150 , 5.5 gr
  • Catrice Airblush Matt 150, 5,5 g
  • Catrice Airblush Matt 150, 5,5 g
  • Catrice Airblush Matt 150, 5,5 g
  • Catrice Airblush Matt 150, 5,5 g
  • Catrice Airblush Matt 150, 5,5 g
-15%

Catrice Airblush Matt 150, 5,5 g

SKU-koodiCA4059729515193

Catrice Airblush Matt 150, 5,5 g

Normaalihinta €3,10 56,36 € / 100gr
Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,66
Säästät: -€0,56
56,36 € / 100gr
Catrice Airblush Matt 150 , 5.5 gr
Catrice Airblush Matt 150, 5,5 g
Normaalihinta €3,10 56,36 € / 100gr
Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,66
Säästät: -€0,56
56,36 € / 100gr

 

 

Nauti ilman kevyestä poskipunasta Catrice AirBlush Matt 150 Wine Time -tuotteella ja sen upealla punertavalla sävyllä. Sen kevyt koostumus luo luonnollisen lopputuloksen mattapintaisella vaikutuksella. Tämä tekee siitä todellisen monitoimituotteen kauneusrutiinissasi. Pieni määrä poskipunaa poskille antaa ihollesi raikkaan lopputuloksen ja hienovaraisen värisävyn. Hämärtämällä sitä kohti ohimoita saat aikaan lumoavan ilmeen ja kevyen kohottavan vaikutuksen.