• Camaleon Cosmetics Camaleon Colourfun Metallic Cherry 4Gr.
-13%

Camaleon Cosmetics Camaleon Colourfun Metallic Cereza 4 g.

SKU-koodiCA8420649410626
Kirsikanvärinen luomiväri, jossa on metallinen vaikutelma.
Normaalihinta €10,30 257,5 € / 100gr
Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,85
Säästät: -€1,55
257,5 € / 100gr
Camaleon Cosmetics Camaleon Colourfun Metallic Cherry 4Gr.
Camaleon Cosmetics Camaleon Colourfun Metallic Cereza 4 g.
Normaalihinta €10,30 257,5 € / 100gr
Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,85
Säästät: -€1,55
257,5 € / 100gr

 

 
Camaleon Cosmeticsin Colourfun Metallic Cereza -luomiväri tuo ripauksen väriä ja kiiltoa silmäluomiisi. Sen kirsikanpunainen sävy ja metallinen vaikutelma sopivat täydellisesti rohkeiden ja häikäisevien meikkilookien luomiseen. Koostumus on rikastettu ruusunmarjaöljyllä ja E-vitamiinilla, jotka hoitavat silmäluomien herkkää ihoa. Levitä tämä luomiväri siveltimellä ja hurmaa eloisalla ja persoonallisella silmämeikillä.

Koostumus

Mica, Calcium Sodium Borosilicate, Cetearyl Ethylhexanoate, Talc, Jojoba Esters, Silica, Zea Mays Starch, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, glyseroli, Helianthus annuus -siemenöljy, vesi, Rosa moschata -siemenöljy, pentaerytrityylitetra-di-T-butyylihydroksihydrokinnaami, tinoksidi, tokoferyyliasetaatti, Glycine soja -öljy, tokoferoli, BHA.

Käyttöohjeet

Levitä siveltimellä silmäluomille saadaksesi eloisan ja rohkean ilmeen.

Apteekkarin vinkki

Yhdistä neutraaleihin sävyihin upean lopputuloksen saavuttamiseksi.