• Camaleon Cosmetics Camaleon Colourfun Metallic Arena 4Gr.
-13%

Camaleon Cosmetics Camaleon Colourfun Metallic Arena 4 g.

SKU-koodiCA8420649410657
4 gramman hiekanvärinen luomiväri, jossa on metallinen vaikutelma.
Normaalihinta €10,30 257,5 € / 100gr
Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,85
Säästät: -€1,55
257,5 € / 100gr
Camaleon Cosmetics Camaleon Colourfun Metallic Arena 4Gr.
Camaleon Cosmetics Camaleon Colourfun Metallic Arena 4 g.
Normaalihinta €10,30 257,5 € / 100gr
Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,85
Säästät: -€1,55
257,5 € / 100gr

 

 
Hiekanvärinen luomiväri, jossa on metallinen vaikutus, tuo ripauksen glamouria meikkiisi. Sen korkealaatuiset ainesosat takaavat kestävän ja kirkkaan värin. Levitä se siveltimellä ja häivytä saadaksesi hienostuneen lopputuloksen. Metallinen vaikutus sopii erinomaisesti juhlatilaisuuksiin.

Koostumus

Talkki, kiille, isopropylipalmitaatti, magnesiumstearaatti.

Käyttöohje

Levitä luomiväri siveltimellä silmäluomille. Häivytä ja sekoita, kunnes saavutat halutun lopputuloksen.

Apteekkarin vinkki

Metallinen vaikutus tuo ripauksen glamouria meikkiisi.