• Calibra Vet Diet Dog Semi-Moist Snack Hypoallergenic 120G
  • Calibra Vet Diet Dog Semi-Moist Snack Hypoallergenic -kostearuoka 120 g
-14%

Calibra Vet Diet Dog Semi-Moist Snack Hypoallergenic -kostearuoka 120 g

SKU-koodiCA8595706701983
CALIBRA VET DIET DOG SEMI-MOIST SNACK HYPOALLERGENIC 120G on puolikuiva, ruokavaliota täydentävä koirien välipala, joka on kehitetty vähentämään ruoka-aineallergioita ja tukemaan herkkää ruoansulatusta.
Normaalihinta €4,30 3,58 € / 100gr
Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,00
Säästät: -€0,70
3,58 € / 100gr
Calibra Vet Diet Dog Semi-Moist Snack Hypoallergenic 120G
Calibra Vet Diet Dog Semi-Moist Snack Hypoallergenic -kostearuoka 120 g
Normaalihinta €4,30 3,58 € / 100gr
Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,00
Säästät: -€0,70
3,58 € / 100gr

 

 
CALIBRA VET DIET DOG SEMI-MOIST SNACK HYPOALLERGENIC 120G on puolikuiva eläinlääketieteellinen välipala, joka on kehitetty erityisesti ruoka-aineallergioista tai ruoansulatushäiriöistä kärsiville koirille, jotka tarvitsevat erityistä ravitsemuksellista hoitoa. Sen hypoallergeeninen koostumus on valmistettu valikoiduista ainesosista ja vähäallergenisista proteiininlähteistä, mikä auttaa minimoimaan haittavaikutusten riskin. Puolikostean tekstuurinsa ansiosta se on erittäin maukas ja helppo pureskella, joten se sopii erinomaisesti myös nirsoille tai ruokahalultaan heikommille koirille. Sitä voidaan käyttää eläinlääkärin määräämien ruokavalioiden täydennyksenä vaarantamatta päähoidon ravitsemuksellista tasapainoa. Lisäksi se auttaa ylläpitämään koiran ruoansulatuksen hyvinvointia ja yleistä terveyttä. Se on rikastettu välttämättömillä vitamiineilla ja kivennäisaineilla, jotka tukevat immuunijärjestelmää. Sen käyttöä suositellaan eläinlääkärin valvonnassa osana ruoka-aineyliherkkyyksien ravitsemuksellista hoitoa.