-10%

    Calibra Perros Premium Line Junior Large 12 kg

    SKU-koodiCA8594062088905
    Calibra Perros Premium Line Junior Large 12 kg on premium-luokan kuivaruoka, joka on kehitetty erityisesti suurten rotujen nuorille koirille. Tämä ruoka tarjoaa tasapainoisen ja täydellisen ravinnon lemmikkisi optimaaliseen kasvuun ja kehitykseen. Se sisältää korkealaatuisia ainesosia ja on rikastettu välttämättömillä vitamiineilla ja kivennäisaineilla, jotka vahvistavat immuunijärjestelmää sekä edistävät tervettä ihoa ja kiiltävää turkkia. Lisäksi sen rakeiden koko on sovitettu suurten koirien leukoihin, mikä helpottaa pureskelua ja ruoansulatusta.
    Normaalihinta €35,90 2,99 € / 1kg
    Alennushinta €35,90 Normaalihinta €39,94
    Säästät: -€4,04
    2,99 € / 1kg
    Loppuunmyyty
    Calibra Perros Premium Line Junior Large 12 kg
    Normaalihinta €35,90 2,99 € / 1kg
    Alennushinta €35,90 Normaalihinta €39,94
    Säästät: -€4,04
    2,99 € / 1kg

     

     
    Calibra Perros Premium Line Junior Large 12 kg on erityisesti suurten rotujen nuorille koirille kehitetty premium-luokan kuivaruoka. Tämä ruoka tarjoaa kattavan ja tasapainoisen ravitsemuksen lemmikkisi optimaalista kasvua ja kehitystä varten. Se sisältää korkealaatuisia ainesosia, jotka edistävät luiden, nivelten ja immuunijärjestelmän terveyttä. Lisäksi se auttaa ylläpitämään kiiltävää turkkia ja tervettä ihoa. Calibra Perros Premium Line Junior Large 12 kg on ihanteellinen kasvuvaiheessa oleville koirille ja takaa ikävaiheeseen sopivan ravinnon.