• Calibra Dogs Expert Nutrition Sensitive Salmon 12Kg+2Kg
-10%

Calibra Perros Expert Nutrition Sensitive Salmon 12 kg + 2 kg

SKU-koodiCA8594062089568
Calibra Perros Expert Nutrition Sensitive Salmon on koirien ruoka, joka on kehitetty erityisesti ruoka-aineherkille koirille. Se sisältää lohta pääasiallisena proteiininlähteenä, minkä ansiosta se on erittäin helposti sulavaa ja sopii vatsaherkille koirille. Lisäksi se on rikastettu välttämättömillä ravintoaineilla, jotka edistävät tervettä ihoa ja kiiltävää turkkia. Pakkauskoko on 12 kg + 2 kg ilmaiseksi.
Normaalihinta €68,10 5,68 € / 1kg
Alennushinta €68,10 Normaalihinta €75,82
Säästät: -€7,72
5,68 € / 1kg
Loppuunmyyty
Calibra Dogs Expert Nutrition Sensitive Salmon 12Kg+2Kg
Calibra Perros Expert Nutrition Sensitive Salmon 12 kg + 2 kg
Normaalihinta €68,10 5,68 € / 1kg
Alennushinta €68,10 Normaalihinta €75,82
Säästät: -€7,72
5,68 € / 1kg

 

 
Calibra Perros Expert Nutrition Sensitive Salmon on koirien ruoka, joka on kehitetty erityisesti ruoka-aineyliherkkyydestä kärsiville koirille. Se sisältää lohta pääasiallisena proteiininlähteenä, minkä ansiosta se on erittäin helposti sulavaa ja sopii koirille, joilla on herkkä vatsa. Tämä tuote tarjoaa täydellisen ja tasapainoisen ravinnon, joka auttaa ylläpitämään koirasi terveyttä ja hyvinvointia.

Ominaisuudet

Calibra Perros Expert Nutrition Sensitive Salmon 12 kg + 2 kg -rehun käytön etuja ovat muun muassa:

1. Herkälle ruoansulatukselle sopiva ravinto: Tämä rehu on kehitetty erityisesti koirille, joilla on ruoka-aineherkkyyksiä, kuten allergioita tai intoleransseja. Lohi on korkealaatuinen ja helposti sulava proteiininlähde, mikä auttaa vähentämään mahdollisia allergisia reaktioita.

2. Terve iho ja turkki: Lohi on runsaasti omega-3-rasvahappoja, jotka edistävät koiran ihon ja turkin terveyttä. Tämän tuotteen käyttö voi auttaa pitämään ihon kosteutettuna ja turkin kiiltävänä.

3. Terve ruoansulatus: Calibra Perros Expert Nutrition Sensitive Salmon 12 kg + 2 kg -receptuuri sisältää helposti sulavia ainesosia, mikä edistää koirien ruoansulatuksen terveyttä. Tämä voi auttaa ehkäisemään ongelmia, kuten ripulia tai ruoansulatushäiriöitä.

4. Immuunijärjestelmän vahvistaminen: Tämä rehu on rikastettu vitamiineilla ja kivennäisaineilla, jotka auttavat vahvistamaan koirien immuunijärjestelmää. Vahva immuunijärjestelmä on olennaisen tärkeä koirien terveyden ylläpitämiseksi ja sairauksilta suojautumiseksi.

5. Painonhallinta: Calibra Perros Expert Nutrition Sensitive Salmon 12 kg + 2 kg on valmistettu korkealaatuisista ja ravitsemuksellisesti tasapainoisista ainesosista, mikä auttaa koiria ylläpitämään terveellistä painoa. Tämä on erityisen tärkeää koirille, joilla on taipumusta lihoa helposti.

Nämä ovat vain joitakin tämän tuotteen tarjoamista eduista. Muista, että on tärkeää neuvotella eläinlääkärin kanssa ennen kuin teet muutoksia koirasi ruokavalioon.