• Buona Buonadiem 5 Tripto 30Ml.
-44%

Buona Buonadiem 5 Tripto 30 ml.

SKU-koodiBU8032749650651
Triptofaanilisä mielialan parantamiseksi.
Normaalihinta €16,30 54,33 € / 100ml
Alennushinta €16,30 Normaalihinta €29,14
Säästät: -€12,84
54,33 € / 100ml
Buona Buonadiem 5 Tripto 30Ml.
Buona Buonadiem 5 Tripto 30 ml.
Normaalihinta €16,30 54,33 € / 100ml
Alennushinta €16,30 Normaalihinta €29,14
Säästät: -€12,84
54,33 € / 100ml

 

 
Buona Buonadiem 5 Tripto on tryptofaanilisä, joka voi vaikuttaa myönteisesti mielialaan ja hyvinvointiin. Triptofaani on aminohappo, joka edistää serotoniinin tuotantoa. Serotoniini on aivojen kemikaali, jota pidetään onnellisuuden lähteenä. Tämä tuote voi auttaa sinua ylläpitämään tervettä tunnetasapainoa.

Ainesosat

stabilointiaine: glyseroli; griffonia (Griffonia simplicifolia (DC.) Baill) -siemenuute, jonka 5-hydroksitriptofaanipitoisuus on 98 %; sinkkibisglycinaatti; happamuuden säätöaine: sitruunahappo; aromi; säilöntäaine: kaliumsorbaatti; melatoniini; sakeutusaine: ksantaanikumi.